REZERWACJA 24h +48 33 813 90 88
info@transportaustria.pl ul. Kalinowa 1A, 43-309 Bielsko- Biała

Trasa Polska - Austria

Nasza firma specjalizuje się w busowym przewozie osób do Austrii oraz z powrotem do Polski. Oferujemy bardzo rozbudowaną trasę wyjazdów z Wiednia, która pozwala na zabranie osób nie tylko do dużych ośrodków miejskich, ale także wielu mniejszych miasteczek. Obsługujemy kilkaset miejscowości w Polsce i Austrii. Jeździmy naszymi busami regularnie między innymi do miejscowości: Linz, Salzburg, Innsbruck, Graz, Wels, oraz oferujemy transport osób do kilkudziesięciu mniejszych austriackich miasteczek, których pełna lista znajduje się na dole tej strony.

Kalendarz wyjazdów do Wiednia i nie tylko

Przewóz osób z Polski do Austrii odbywa się regularnie od poniedziałku do niedziei. Busy zaczynają swoją trasę w wielu miejscowościach: Przemyśl, Lublin, Zamość, Rzeszów, Kielce, Tarnów, Kraków, Częstochowa, Katowice,  następnie jesteśmy w stanie zabrać osoby z wielu mniejszych miejscowości w Polsce i dowieść do wielu mniejszych miejscowości w Austrii. ROBIN PARTNERS to firma z wieloletnim doświadczeniem w przewozie osób za zachodnią granicę.

Bezpieczny i komfortowy przewóz osób do Austrii

ROBIN PARTNERS zapewnia podróżnym komfortowy, jak również tani przewóz do Austrii wygodnymi i nowoczesnymi busami marki Opel Vivaro, Renault Trafic wyposażonymi we wszystkie udogodnienia potrzebne na tak długich trasach (klimatyzacja, ogrzewanie postojowe, regulowane siedzenia). Zapewniamy bezpieczny oraz komfortowy transport osób.. Dbamy o przewożony bagaż, który podczas jazdy jest odpowiednio zabezpieczony. Nasza flota obejmuje auta nie starsze niż z rocznika 2011. Dzięki temu przewóz osób do Austrii jest bezpieczny i wygodny – przekonaj się o tym sam! Sprawdź Nas.